Terwijl de zomer nog moet beginnen
(neem alleen al het feit dat we vandaag onze regenjassen weer uit de kast hebben getrokken) en de kasten écht nog aangevuld moeten worden met jurkjes, shorts en rokjes, geeft H&M de eerste beelden van de fall 2012 collectie vrij. Zomer of niet, menig fashionista zal na het zien van deze beelden niet kunnen wachten totdat de collectie in de winkels ligt.
Wat opvalt aan de collectie is dat deze luxe uitstraalt. Er is gebruik gemaakt van rijke stoffen, veel glitters, pailletten en stenen. Het kleurenpallet bestaat uit bordeauxrood, mosterdgeel, donkerblauw en grijstinten. De items die we vast hebben kunnen bewonderen zijn stuk voor stuk statement pieces. Echt bijzondere must haves voor je in kast, maar voor een H&M prijs.
Duidelijk is ook dat de huidige trends op het gebied van sieraden doorzetten dit najaar. Grote armbanden, opvallende kettingen en veel glamour op het gebied van oorbellen. Fall 2012 here we come!
Reporter: Carl Michelle
Twitter: @CarlMicchelle